Anett

ANETT je samostante stojaci rodinný dom prízemný, nepodpivničený, s jednoduchou valbovou strechou. Dom je vhodný pre 5 až 6 člennú rodinu, na rovinnatý alebo mierne svahovitý terén. Dispozične je rozdelený na dennú a nočnú časť.

Denná časť domu je situovaná v ľavom trakte po celej šírke, tvorí ju kuchyňa so špajzou, jedáleň a obývacia izba. Čiastočne krytá terasa je prístupná z jedálne a ďalšia z obývacej izby. V pravom trakte domu je umiestnená rodičovská spálňa a tri detské izby so sociálnym zariadením.

Kvôli znižovaniu rozpočtových nákladov doporučujeme väznikovú konštrukciu krovu bez pevného stropu. V prípade potreby možno urobiť zmeny na základe požiadaviek investora a danosti prostredia, do ktorého sa objekt osadí.

Počet osôb
5-6
Obytné miestnosti
6
Úžitková plocha (m2)
129,43
Úžitková plocha - prízemie (m2)
Úžitková plocha - podkrovie (m2)
Obytná plocha domu (m2)
103,4
Zastavaná plocha (m2)
197,81
Obstavaný priestor (m2)
755
Výška hrebeňa (m)
5,1
Orientácia hlavného vstupu
S, SV, V
Orientácia hlavného vstupu (pri zrk. obraze)

Služby architektonickej kancelárie poskytujeme už takmer 20 rokov. Za ten čas sme navrhli a pomohli realizovať stovky rodinných domov a desiatky polyfunkčných stavieb. S vlastným tímom odborníkov Vám poskytneme pomoc na každej úrovni projektovej prípravy: štúdie, dokumentácie pre územné a stavebné konania alebo realizáciu stavby.