Estera

ESTERA je samostatne stojaci rodinný dom prízemný s obytným podkrovím, nepodpivničený, so vstavanou garážou.  Dom je vhodný pre komfortné bývanie  4 až 5 - člennej rodiny.   Na prízemí je situovaná denná časť domu – obývacia izba , jedálenská kuchyňa ako aj technické zázemie: práčovňa-sušiareň-kotolňa a garáž. Čiastočne krytá terasa je sprístupnená tak z obývacej izby ako aj z kuchyne. V podkroví je situovaná nočná časť domu – rodičovská spálňa a dve detské izby s hygienickou vybavenosťou . Všetky podkrovné izby majú balkón alebo loggiu. Dom je vhodný pre rovinaté a mierne svahovité pozemky, v základnom resp. zrkadlovom prevedení. 
Zvolený konštrukčný systém umožňuje zmenu rozmerov v pozdľžnych smeroch jednotlivých traktov bez výraznej zmeny charakteru architektúry. Na požiadanie stavebníka je možné dom čiastočne alebo úplne podpivničiť.  Rodinný dom Estera v základnom prevedení spľňa podmienky poskytnutia podpory zo Štátneho fondu rozvoja bývania.

Počet osôb
4-5
Obytné miestnosti
4
Úžitková plocha (m2)
162
Úžitková plocha - prízemie (m2)
84
Úžitková plocha - podkrovie (m2)
78
Obytná plocha domu (m2)
76
Zastavaná plocha (m2)
121
Obstavaný priestor (m2)
640
Výška hrebeňa (m)
6,3
Orientácia hlavného vstupu
J, JV, JZ
Orientácia hlavného vstupu (pri zrk. obraze)

Služby architektonickej kancelárie poskytujeme už takmer 20 rokov. Za ten čas sme navrhli a pomohli realizovať stovky rodinných domov a desiatky polyfunkčných stavieb. S vlastným tímom odborníkov Vám poskytneme pomoc na každej úrovni projektovej prípravy: štúdie, dokumentácie pre územné a stavebné konania alebo realizáciu stavby.