(Originál shell) 2020 Nové WOW CDP Najlepšie zelená rada R5.0012 s bluetooth pre delphis obd obd2 diagnostický nástroj +8pcs auto káble

€17.65
Skladom
Rýchle dodanie
Obchod:
 • Položka Dĺžka: 10inch
 • Druh Materiálu: Plastová A Kovová
 • Špeciálne Funkcie: Bluetooth
 • Externé Testovanie Certifikácia: ce
 • Položka Hmotnosť: 0.7kg
 • Hardvéru Verzia: Najnovšie
 • Názov Modelu: SC017B
 • Záruka: 1 rokov záruku kvality
 • Elektronické: No
 • Názov Značky: VD DS150E CDP
 • Moc: PW
 • Položka Šírka: 8inch
 • Výkon: Výborná /pevný a stabilný
 • Služby: Najlepšie
 • Položka Druh: Auto Diagnostické Káble a Konektory
 • Dodanie: Rýchle a Bezpečné
 • Položka Výška: 6inch
 • Verzia Softvéru: 5.008R2
 • Napätie: V

RM16880870746777546

Drahý priateľ, vitajte v mojom Obchode:)

Sme Skutočné Factory, Najnižšia Cena!

Všetky skenery sú ODOSLAŤ Shell.

ak chcete vidieť viac Pôvodných Obrázkov,

Prosím, kontaktujte nás, my vám pošleme:)

O Softvér:

1: 2016 R0(s NOVÝMI keygen): najnovšia verzia,pridať niektoré ďalšie auto podpory pred 2016 rokov. 2016.R0 mať keygen na cd, môžete aktivovať sami.

2: 2015.3(s keygen): CD, tam je Keygen môžete aktivovať sami, ak máte nejaký problém, na ktorý, nás môžete kontaktovať.

WOW CDP Softvér V5.008/V5.0012 Zvýraznite

Suport 10 Jazykoch(treba vybrať jednu z jazyka):

Čeština, Holandčina, Angličtina, Francúzština, Nemčina, Maďarčina, Taliančina, Poľština,

Serbien,Portugalčina

O Systéme:

podpora počítačový systém: XP,WIN7 a WIN8 (32-bitové a 64-bitová verzia), WIN 10 systém 32 bitový systém stabilný,WIN10 systém 64 bit systém závisí od konfigurácie počítača.

O Funkciu:

postupujte takto:

*Výroba špecifické sériové diagnostikovať

*Funkcia skenovania

*EOBD/OBDII komunikácie

*Výrobné Systémy

*Motor

*Zapaľovanie

*Klíma

*ABS

*Servis reset

*SRS

*Immobilizer

*Nástroj

*Komfortný systém

*Výstroj-box, atď.

Funkcie:

S AUTAMI, ste schopní vykonávať značky špecifické diagnostika pre osobné automobily a ľahké dodávkové automobily od roku 1988 ďalej. Celkom 47 rôznych značiek. S VOZÍKOV software package, ste schopní vykonávať značky špecifické diagnostika pre ľahké a ťažké úžitkové vozidlá, autobusy a prívesy od 1995.

Celkom 37 rôznych značiek. Diagnostický program GENERIC je určený pre právnych predpisov, na základe diagnostiky, ktoré sú osobitne zamerané na emisnej chybových kódov. GENERICKÉ je zahrnuté v a NÁKLADNÉ AUTOMOBILY balíkov.

Multiplexer funkciu, 2xHS MÔŽE (ISO 11898-2), SW MÔŽE (SAE J2411), K/L (ISO 9141-2), VPW (J1850), PWM (J1850), RS485 (J1708), TTL a (SPI, analógový v, 5volt out).

Multi-Funkcie:

LETOVÝ ZAPISOVAČ

S letovým zapisovačom funkcie môžete nahrať parametre v reálnom čase počas jazdy vozidla. Počas nahrávania môžete s stlačte tlačidlo označte konkrétne chybové tak, že môžete preskúmať zistená chyba na neskôr. TV je vybavená vstavaná pamäť teda odstránenie je potrebné, aby počítač. Pamäť košíku nie sú zahrnuté v balení .

MULTI-FARBY INDIKÁTOR

S multi-farby indikátora na STK, máte plnú kontrolu nad diagnostického procesu. Rôzne farby a zvuk komunikuje stav a umiestnenie indikátora umožňuje vidieť to z ďaleko. Napríklad, ak indikátor striedavo modrá a zelená TV je v komunikácii s kontrolnou jednotkou vozidla.

KONEKTOR S LED

Vyhľadajte diagnostický konektor vo vozidle s ľahkosťou, aj keď je umiestnený v tme a neprístupné miesto, tam je LED na 16-pin konektor vám pomôžu spolu. Umiestnenie a dizajn umožňuje ľahké, aby fungovali aj vtedy, keď používate adaptér kábel pre vozidlá bez 16-pin diagnostické zásuvky.

SKONTROLUJTE NAPÄTIE

Keď TCS je pripojený k vozidla, jednotka bude skontrolujte napätie batérie vozidla a automaticky upraví sám vozidla napätie úrovni 12 alebo 24 voltov. Ak je napätie príliš vysoké alebo príliš nízke, bude varovať vás aj zvuk a svetlo a tiež sa môžete byť upozornení, cez ikonu batérie v našej diagnostického softvéru.

VIN ČÍSLO KAROSÉRIE

V našich vozidlách softvér, máme inteligentné funkcie, ktoré vám umožní prečítať číslo karosérie z vozidla, ktoré by ste chceli diagnostikovať. To zabezpečuje, že správny model a rok je vybraný automaticky. Okrem toho, kód motora pre vozidlá, ktoré sú bežne dostupné na trhoch, je tiež vybraný automaticky.

ISS

Intelligent System Scan (ISS) kontroluje cez všetky systémy vo vozidle a zobrazí chybových kódov, ktoré sú uložené v každom systéme. To šetrí čas a získate rýchly prehľad o skutočnom stave celého vozidla. Keď ISS je kompletný, môžete potom vyberte konkrétne riadiaci systém na analýzu výsledkov ďalej.

ISI

Inteligentný Systém Identifikácie (ISI) identifikuje a vyberie automaticky typ radič, ktorý je namontovaný vo vozidle. To zabezpečuje, že diagnostické relácie je vykonané správne správne parametre, ako je potrebné.

SPRÁVA FUNKCIE

V rámci tejto funkcie kartu, budete mať možnosť vidieť úpravy a úpravy, ktoré sú možné pre konkrétne vozidlo bez toho, vozidlo u vás. Spolu s pomocníkom ako sprievodca, môžete plánovať a efektívne vašu prácu, dokonca aj v zložitých situáciách.

OBD-FUNKCIE

STK je vybavený jedinečnou multiplexer technológia, ktorá umožňuje byť použité na všetky typy vozidiel, bez ohľadu na úroveň napätia a komunikačných noriem. Pre tie vozidlá, ktoré nepoužívajte štandardný 16-pin konektor, ponúkame kompletnú sadu overené a prispôsobené adaptér, káble a súpravy.

 

Súvisiace produkty

VAG IMMO Deactivator pre AUDI Skoda EDC15/ME7 VAG Jednotky Box OBD2 OBD 2 IMMO Deactivator Aktivátor Auto Scan NÁSTROJ
€10.97
VSTM na MB 38Pin na 16Pin OBD 2 Kábel pre Mercedes OBDII Kábel pre Mercedes 38pin OBD na 16pin Auto Konektor
€4.21
Najnovšie V508 Super Mini Zedbull Smart Zed-Bull Tlačidlo Transpondér Program ZED BULL Tlačidlo Programátor
€5.90
2021 VD TCS CDP 2017.R1 /2016.R0/.R3 Zadarmo keygen Bluetooth Pre delphis vd ds150e cdp vdijk autocoms pro OBD2 Diagnostický Nástroj
€28.29
Op Com V1.70 V1.95 V1.99 s PIC18F458 FTDI Op-com OBD2 Auto Diagnostický Nástroj pre Autá Opel OPCOM MÔŽE AUTOBUS V1.7 Môže Byť Blesk
€13.93
24pcs Plný Adaptéry Pracuje Pre Orange 5 Programovaním Obvodu Celý Súbor Prác Orange5 Profesionálne Programovanie Obvodu 24 Adaptéry
€36.31
VAG 3.6 diagnostika VAG K+CAN VELITEĽ 3.6 OBDII OBD2 Diagnostické Cabel K MÔŽE diáre & Scan Nástroje počítadlo kilometrov Oprava
€12.54
INPA K+CAN K+DCAN s Prepnúť Auto Detekcia chýb Diagnóza Line Kefa Skryté Vhodný pre Vozidla BMW INPA EdiabasUSB Rozhranie
€5.06