Dopro Akustická Gitara Soundhole Rosewood Rozetu s Plnou Abalone Shell Vložkou Dimenison 110*12*0.8 mm

€8.10
review
5.00
Skladom
Rýchle dodanie
Obchod:
  • Názov Značky: Dopro
  • Druh: Iné

Kvalita gitara soundhole rozetu vyrobené z prírodného ružového dreva s abalone shell vložkou

Rozetu vnútorného otvoru priemer: 110 mm (4.33")

Rozetu šírka: 12mm (0.47")

Rozetu Hrúbka: asi o 0,8 mm (0.031")

Prosím, uistite sa, že overte rozmery potvrdiť, že by sa zmestili vaše gitaru pred vašu objednávku položka

soundhole rozetu x 1

Platba musí byť doručená do 7 dní po ukončení aukcie, ktorý sa skončil. budeme posielať čo najskôr po zaplatení.

Dodávame do 2 pracovných dní . Väčšina našich položky sú dodávané prostredníctvom obyčajných ekonomiky Vzduchu zverejniť bez sledovania odkaz, ak chcete pridať sledovanie odkaz na balení, ďalších $4.00, bude potrebné pre lodnú dopravu. Prosím venujte veľkú pozornosť, aby sa tento termín ešte pred zakúpením.

Sedliak prijať kombinovať dopravu. Ak chcete, aby žiadosť o veľkoobchodnej ponuke, kontaktujte nás, prosím, potvrďte poplatky za doručenie prvý.

Dovozné clá, dane a poplatky nie sú zahrnuté v položke cenu alebo poplatky za dopravu. Tieto poplatky sa kupujúci ' s zodpovednosť. Prosím, informujte sa u svojej krajiny colný úrad určiť, čo tieto dodatočné náklady budú pred ponúkanie/nákup.

Budeme loď na adresu, ktorú ste zadali počas platobného procesu, skôr než váš PayPal doručovaciu adresu.

Toto je medzinárodná príspevok z Číny na celom Svete.Normálne dodacia lehota 10-20 dní Spojených Štátoch a vo veku 15-25 pracovných dní pre ostatné krajiny, prosím štedrý pochopiť, že.

Skontrolujte, či vaše objednávky ihneď po ich prijatí. Všetky nároky (poškodený, chýbajúci alebo zle položiek) musia byť podané do 7 dní od dátumu ich prijímať.

Chybné Poradie:

Ak objednávku, ktorú dostal od výrobcu chyby, prosím, napíšte nám fotky z chybného položku okamžite. Chceme vám poslať späť chybný dielec predtým, než sme sa loď, ktorú náhradu. Hneď ako obdržíme chybný dielec a kontrolovať ho, budeme sa dostať náhradu na jeho ceste k vám.

Poškodený v Tranzite:

Skontrolujte, či váš balík(y) predtým, než ste to prijať. Ak vidíte akékoľvek škody a/alebo dôkazy, manipulácie, na vonkajšom obale je POTREBNÉ uistiť sa, že dodávka človek robí záznam z tejto škody na doručení. Keď sa uistíte, že záznam o poškodení je o doručení, povedzte dodávky ovládač, že odmietnete prijať poškodený balík, potom kontaktujte nás ihneď. Hneď, ako sme potvrdiť našu dopravcu, uvidíme získať náhradu na jeho ceste k vám.

Chýba Objednávky:

Ak ste dostali čiastočnej objednávky, ihneď nás kontaktujte. V tomto prípade, prosím, napíšte nám fotky z čiastkových, aby ste dostali. Hneď, ako potvrdzujeme naše prepravné dept., budeme si náhradu na jeho ceste k vám.

Nesprávne Objednávky:

Ak dostanete tovar, ktorý ste si neobjednali, ihneď nás kontaktujte. V tomto prípade, prosím, napíšte nám fotky položky, ktoré ste dostali. Hneď, ako potvrdzujeme naše prepravné dept., budeme si náhradu na jeho ceste k vám.

V slove, Ak máte akékoľvek problémy, prosím, kontaktujte nás prvý! budeme riešiť vaše problémy čo najskôr. Prosím neotvárajte sporu zľahka pred obráťte sa na nás, že to nevedie k vyriešeniu problému. Vďaka za pochopenie!

Vážime si všetkých obchodov s našimi zákazníkmi, ak ste spokojní s našimi položky a služby, prosím zanechať pozitívnu spätnú väzbu a nám dať 5 hviezdičiek skóre. Ak máte problémy, uistite sa, prosím, kontaktujte nás prvý a budeme sa snažiť vyriešiť problémy.

Ak máte akékoľvek otázky, alebo problémy, neváhajte nás kontaktovať,Sme vám odpoveď vám do 24 hodín. Prosím, pozrite si naše podmienky a popisy starostlivo prečítajte si cenovú ponuku.

 

Súvisiace produkty

2 Ks 3 Pin SPDT, NA-NA Mini Prepínač 6A 125VAC pre Elektrické Gitary, Basy / Gitara Riadenie Mini Prepínače
€4.12
Musiclily Pro 22 AWG Rozchod Vintage Štýl Pre-konzervované Push-back zakrytou Ostnaté Drôty, Čierna 25 Stôp (8 M)
€19.11
Vintage Gitara Ladenie Kolíkov Pozlátené Stroj Hlavy Ladenie Kľúče Prijímačov Jeden Otvor pre Clical Gitara 3L 3R
€6.76
Yinfente Elektrická gitara krku nahradenie Mahagón 22 pražec 24.75
€59.10
Cherub WST-525 Otočná Clip-On Tuner Veľký LCD Displej pre Chromatické Gitara, Bass (6-string) Husle Drumbľa C D Ladenie
€12.55
COOLMUSIC A-ME01 Elektrická Gitara Digitálny Modulátor Efekt Pedál s 11 Modulačné Účinky True Bypass Full Metal Shell čierna
€51.51
Pigtone PD-01 Gitara Účinok Pedále Rada Napájanie 10 Spôsobom Výstupy Pre 9V/12V/18V Napätie Ochrany Gitarové Príslušenstvo
€40.36
Gitara Pražec Reťazce Stlmiť Hluk Gitara Lúč Pásky Klapky Muter Zábaly Gitara Lúč Pásky Gitary, Basy Drumbľa Sláčikové Nástroje
€4.24