Podpora 100ks/Vrecko SC/UPC-SC/UPC 2 Meter Dĺžky Simplex 2.0 mm v Jednom Režime G652D OS2 Optický Patch Kábel

€77.48
Skladom
Rýchle dodanie
Obchod:
  • Certifikácia: ROHS
  • Prevádzková teplota: -40 až +80℃
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Vkladanie strata: ≤0.3 db
  • Strata Návratu: ≥60dB
  • Priemer Kábla: 2.0 mm
  • Názov Značky: SKYLYNN
  • Bunda Materiál: LSZH
  • Vlákna Typu: G652D
  • Číslo Modelu: SX 2.0 MM
  • Aplikácia: ftth
  • Položka Dĺžka: 2m
  • Typ Konektora: SC/UPC

Podpora 100ks/Vrecko SC/UPC-SC/UPC 2 Meter Dĺžky Simplex 2.0 mm v Jednom Režime G652D OS2 Optický Patch Kábel

Popis výrobku:

SC kábel zostavy sú navrhnuté na najmodernejších optických vlákien, systémy, ktoré poskytujú výnimočnú stabilitu a nízku reflexie (single-mode). SC kábel zostavy sú vhodné pre high-density aplikácie. SC konektor používa obdĺžnikové, tvarovaný dizajn pre rýchle, ľahké push-pull inštalácie. Tento dizajn zabraňuje ferrule rotácie a axiálne škody na vlákniny kontaktné miesta, znižuje potenciál pre poškodenie z mechanických vibrácií.

Funkcie:

Nízke vloženie straty a vysokú návratnosť strata

Patch kábel je možné upraviť podľa želania zákazníka špecifické požiadavky

Prísne testovanie kvality: IL a RL 100% test.

Všetky materiály spĺňajú RoHS normy.

Aplikácia:

Telekomunikácie a Dátové komunikácie

Telekomunikácie, Vojenského priemyslu, Zdravotnícke,

CATV, LAN, MAN, WAN, testovanie a Meranie

Systems Integration pre Železnice, Metro a Prístup k Sieti

Fiber to the Vnútorné (FTTX) Test

O nás:

Shenzhen Skylynn Komunikácie Limimted je jednotkou v providingGCS (Všeobecné Kabelážny Systém), napríklad optických výrobkov a LAN Kabelážny systém produktov, technické znalosti a integrované služby na komunikáciu a telekomunikačných sietí priemysle od roku 2007. Sme návrh, výrobu a inštaláciu takéto produkty, aby komunikácia poskytovateľov potrebné zabezpečiť vysokú rýchlosť hlasu, videa a dátových služieb pre svojich zákazníkov. Naše bohaté skúsenosti v oboch design a aplikácie, prekračuje všetky trhy, z Telco, Širokopásmové pripojenie a Bezdrôtové pripojenie na Elektrický Nástroj, OEM, Podnikanie a Súkromné Siete.Takmer 10 rokov skúseností v masívnej výroby optických spojoch zabezpečiť spoľahlivé stabilities svoju vysokú kvalitu a vynikajúce výkony jeho produktov. Získa dobrú povesť všetky tieto rokov od zákazníkov okolo zeme pre jeho krátka doba, rýchle dodanie a včasné po-služby.

Náš workshop:

Naše hlavné produkty:

FAQ:

 

Súvisiace produkty

2021 NOVÉ MLAY M3 Laser 500000 zábery ليزر ازالة الشعرجهاز ليزر لازالة الشعرليزر ملاي ازالة الشعرIPL laserové odstránenie chĺpkov stroj
€41.37
Auto Universal Pásov Rozšírenie Pásy Odolné Auto, Bezpečnostné pásy, Pracky Pásu Klip B36B
€4.22
S162 GPS RC Drone Quadcopter Náhradných dielov Dolnej časti Tela Príslušenstvo
€8.70
10Rolls Kinesiologe Tex Pásky Atletický Pásky Kineziológia Šport, Rezanie Páskovania Kvalitný Futbal, Cvičenie Svalov Kinesiotape
€40.51
Mŕtvy Kostra Lebkou Samolepiace DIY 3D Obrie Nástenné Hodiny Rôznych Lebka Hlavy Quartz Akryl Zrkadlo Nálepky Halloween Darček
€16.89
Ruský menu doprava zadarmo 4G RAM 1din autorádia multimediálne Žiadne DVD prehrávač pre Lada vesta Android 10 Octa-core s wifi, BT, GPS
€235.91
Vysoko kvalitné Cutter Head Výkon Efektívne Cutter Head Príslušenstvo Pre Braun 20S /2000 Series CruZer3 4 5 Holiaci strojček
€5.90